اگر فروشنده فولاد آلیاژی شما مطابق استاندارد کار نکند، چه اتفاقی می‌افتد؟

اگر فروشنده فولاد آلیاژی شما مطابق استاندارد کار نکند، چه اتفاقی می‌افتد؟

مهم‌ترین دغدغه‌های شما مربوط به کیفیت یا انطباق فولاد آلیاژی، تأمین منابع از فروشنده موادی است که با استانداردها و مقررات فعلی محصول موردنظرتان را تولید و یا تأمین کند. کار با شرکتی که گواهینامه‌های استاندارد آن‌ها را تأییدشده است به شما این امکان را می‌دهد که سفارش خود را با دانستن و اطمینان این‌که موادی که دریافت خواهید کرد مطابق با مقررات و استاندارد جهانی است، سفارش دهید. گروه صنعتی کیان متال پیشرو در تولید و فروش انواع فولاد آلیاژی با بهترین کیفیت ضمانتی و نازل‌ترین قیمت آماده ارائه خدمات و همکاری با شرکت‌های مختلف در ایران و خارج ایران می‌باشد.

چرا رعایت استانداردها توسط فروشنده فولاد آلیاژی اهمیت دارد؟

بسته به موقعیت، یک مرکز خدمات فلزی که محصولات آن‌ها با استانداردهای موجود مطابقت ندارد می‌تواند پیامدهای مهمی برای شما و کاربر نهایی محصول شما داشته باشد. بنابراین شما باید در تأمین مواد اولیه خود بسیار به این موضوع توجه نمایید و فولاد آلیاژی خود را از مراکز معتبر نظیر کیان متال تهیه نمایید.

اگر فروشنده فولاد آلیاژی شما مطابق استاندارد کار نکند، چه اتفاقی می‌افتد؟

استانداردهای بین‌المللی صنعت

استانداردهای بین‌المللی برای حصول اطمینان از شرایط استاندارد و حفظ ثبات و کیفیت در بین صنایع و کشورها ضروری است. گواهی استانداردی که باید به دنبال آن باشید ISO 9001 است. ما معیارهایی را برای رعایت اصول مدیریت کیفیت امروزی تعریف می‌کنیم و بسته به صنعت شما، ممکن است مواد شما باید مطابق با RoHS و/یا DFARS باشند.

انطباق ROHS: محدودیت مواد خطرناک یا RoHS “استفاده از مواد خطرناک خاص موجود در محصولات الکتریکی و الکترونیکی را محدود می‌کند.” موادی را که برای محیط‌زیست خطرناک هستند و محل‌های دفن زباله را آلوده می‌کنند، محدود می‌کند. مواد محدودشده همچنین برای افرادی که در طول ساخت و بازیافت در معرض آن‌ها قرار می‌گیرند، خطراتی را ایجاد می‌کند. انطباق با RoHS از سال 2003 بخشی از قوانین اروپا بوده است.

انطباق با DFARS: مکمل مقررات اکتساب فدرال دفاع، یا DFARS، توسط وزارت دفاع (DoD) برای حمایت از اولویت برای فلزات تخصصی داخلی استفاده می‌شود. الزامات اساسی آن بیان می‌کند که برای اینکه وزارت دفاع بتواند از فلزات ویژه استفاده کند، فلزات باید در ایالات‌متحده یا یک کشور واجد شرایط ذوب شوند.

پیامدهای نظارتی

در مورد RoHS، تولیدکنندگانی که از رعایت آن‌ها سرباز می‌زنند می‌توانند جریمه شوند، کالاهایشان توقیف شود، و حق فروش محصولات در 25 کشور عضو اتحادیه اروپا را از دست بدهند. البته متحمل ضررهای مربوط به پوشش منفی مطبوعات و رسانه‌ها نمی‌شود. شرکت‌هایی که محصولاتی را برای بازار اتحادیه اروپا تولید می‌کنند، در حصول اطمینان از اینکه محصولاتشان دستورالعمل‌های RoHS را رعایت می‌کنند، علاقه خاصی دارند.

در مورد DFARS، عدم رعایت مقررات فلزات تخصصی می‌تواند منجر به تحقیقات دولتی، تأخیر در تحویل به مشتریان وزارت دفاع، کسر پول و سایر تحریم‌ها شود. این مسئولیت تولیدکننده است که اطمینان حاصل کند که تمام فروشندگان و تأمین‌کنندگان فلزات که فلزات ویژه مشخص‌شده را ارائه می‌کنند مطابق با DFARS هستند.