خرید میلگرد آلیاژی | برترین تولیدکننده میلگرد آلیاژی

خرید میلگرد آلیاژی | برترین تولیدکننده میلگرد آلیاژی

همان‌طور که می‌دانید میلگرد آلیاژی یا میلگرد فولادی از محصولات صنعتی پرکاربرد در ایران و سایر نقاط جهان است. میلگردهای فولادی شامل ترکیبات آلیاژی و آهن هستند، که فولادهای Ck45، فولاد St37 و St52 از کم آلیاژها و فولاد 1.2344 از پر آلیاژهای به‌حساب می‌آیند. میلگردهای فولادی در دو صورت شامل افزایش قیمت می‌شوند که این افزایش قیمت مربوط به ابعاد ریز و بسیار درشت است. فرآیند تولید این ابعاد کمی سخت‌تر از تولید میلگرد در ابعاد عادی است. میلگردهای فولادی در انواع مختلف و دسته‌های متفاوت عرضه می‌شوند. دسته‌هایی نظیر فولادهای سردکار، فولادهای گرم کار، فولادهای ساختمانی و … که شما برای کسب اطلاع از قیمت این فولادهای آلیاژی و خرید میلگرد آلیاژی می‌توانید از صفحه استعلام قیمت میلگرد آلیاژی استفاده کنید.

میلگردهای فولادی و به عبارتی میلگرد آلیاژی امروزه در صنعت بسیار پرکاربرد هستند که در ساختمان‌سازی، خودروسازی، کشتی‌سازی، پتروشیمی، قالب‌سازی و … مورداستفاده قرار می‌گیرند. بسیاری از این گردهای فولادی در ایران تولید می‌شوند اما بسیاری از آن‌ها در کشورهای دیگر و باکیفیت بالاتر تولید می‌شوند اما به دلایل زیادی آر جمله تحریم‌ها واردات این فولادها بسیار محدودشده است. این محدودیت‌ها باعث افزایش قیمت فولاد در ایران شده است. با توجه به عدم ورود میلگردهای آلیاژی کارخانه جات و مهندسین برای خرید میلگرد فولادی از میلگردهای تولیدی در ایران استفاده می‌کنند.

خرید میلگرد آلیاژی | برترین تولیدکننده میلگرد آلیاژی

یکی از کاربردهای میلگردها ازجمله ck45 شافت هاست که در خطوط انتقال گاز و مایع فشار بالا، مخازن ذخیره‌سازی و مخازن تحت‌فشار مورداستفاده قرار می‌گیرد. شما عزیزان می‌توانید برای استعلام قیمت و خرید میلگرد آلیاژی با ضمانت محصول، با کارشناسان ما در گروه صنعتی کیان متال تماس بگیرید.

محاسبه قیمت و خرید میلگرد آلیاژی

برای محاسبه قیمت هر مقطع آلیاژی نظیر میلگرد فولادی و خرید میلگرد آلیاژی می‌توانید مقدار موردنظر خود را محاسبه کرده و با توجه به قیمت‌های ذکرشده در صفحه استعلام قیمت فولاد، هزینه حدودی خرید خود را به دست آورید. برای اطلاع دقیق‌تر از هزینه نهایی خود می‌توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمائید.

میلگردهای فولادی یا آلیاژی در صنایع کاربرد فراوانی دارند. میلگردهای صنعتی شامل میلگردهای گرم کار، سردکار، یاتاقان، خوش‌تراش، ساختمانی و … می‌شود که در انواع مختلف و کاربردهای مختلف موجود هستند. ساده‌ترین فولادها فولادهای ساختمانی هستند که از قیمت و آلیاژ کمی برخوردارند. فولاد St37 و Ck45 از شناخته‌شده‌ترین میلگردها در صنایع به‌خصوص ساختمانی هستند.

ازجمله آلیاژهای تولیدی می‌توان به CK45، CK60، CK22، CK15، 25Crm04، 42Crmo4، 41Cr4، A105، 70Cr2 و 55Cr2 که اصولاً از سایز 30 میل الی 200  اشاره نمود که هرکدام در صنعت‌های مختلف ازجمله خودرو سازی، بلبرینگ سازی، فنر سازی، رولیک سازی، قالب سازی، ماشین سازی، نفت و گاز و غیره اشاره کرد.

کاربرد میلگرد آلیاژی

مهندسان حاضری که قصد ساخت یک بنا را دارند از میلگرد برای بالا بردن سطح استحکام بنا خود استفاده می‌کنند و آن‌ها بین آهن‌آلات ساختمانی مورد توجه به خصوصی قرارگرفته‌اند.
ازجمله ویژگی‌های میلگرد که آن را نسبت به انواع مختلفی از محصولات فولادی برتری برگزیده است این است که از مقاطع  طویل فولادی است.
آلیاژها در مناطق زلزله‌خیز بسیار بیشتر مورد اهمیت قرار می‌گیرد و مهندس ناظر می‌بایست از میلگردهایی استفاده کنند که پایدار ماندن بنا را در برابر زلزله، زنگ‌زدگی و جو آب و هوایی تضمین نماید.

بیشتر بخوانید: قیمت میلگرد آلیاژی | برترین تولیدکننده میلگرد آلیاژی


از این روز توصیه می‌شود که در مناطق زلزله‌خیز از میلگرد آلیاژی که نسبت به میلگرد غیر آلیاژی که اصطلاحاً به آن میلگرد سیاه نیز گفته می‌شود و از خاصیت ترکیباتی بیشتری برخوردار است استفاده گردد، چراکه  اساس استفاده از میلگرد در ساختمان‌سازی  برای  آرماتور در بتن، چسبندگی بین میلگرد و بتن است که  سبب افزایش مقاومت سازه می‌شود. چنانچه میلگرد مورد استفاده قرار می‌گیرد، چسبندگی کافی بین خود و بتن را ایجاد نکند، عملی خطرناک برای بنا به‌حساب می‌آید و در انتخاب نوع میلگرد باید تجدیدنظر کرد.

خرید میلگرد آلیاژی | برترین تولیدکننده میلگرد آلیاژی

اما ناگفته نماند که از میلگرد سیاه برای ماشین‌آلات و اجسام کم‌اهمیت‌تر نسبت به یک سازه یا بنا استفاده می‌شود چراکه میلگرد سیاه از قابلیت خوب جوشکاری و قیمت ارزانتری برخوردار است همچنین از آن‌ها در ساخت  لوازم‌خانگی و صنایع حمل و نقل هوایی می‌تواند استفاده کرد.
اما میلگردهای آلیاژی با توجه به کاربرد خود به سه دسته میلگرد فولاد آلیاژی، میلگرد برنجی و میلگرد استیل تقسیم می‌شوند که هرکدام  از آن‌ها با توجه به خصوصیات متمایز مربوط به خود استفاده می‌شوند.

در ساختار میلگرد فولاد آلیاژی علاوه بر عناصر اصلی از عناصری چون نیکل، کروم، مولیبدن و…  استفاده می‌شود  که خواص مکانیکی میلگرد را مانند استحکام آن، میزان سختی، و سایش را بهبود بخشند.
و به‌طورمعمول از آن‌ها برای جلوگیری کردن از ترک خوردن بتن و افزایش استحکام کششی بتن استفاده می‌شود و این امر سبب می‌شود که نیاز به میلگرد آلیاژی به‌مراتب احساس شود.
در ساختار میلگرد استیل یا استنلس استیل که از زیر شاخه‌های میلگرد آلیاژی به حساب می‌آید کروم و نیکل عناصری اضافه بر عناصر اصلی می‌باشند. آن‌ها ازنظر ظاهری نیز شباهت زیادی به میلگردهای سیاه دارند اما با این تفاوت که جنس و کاربرد آن‌ها باهم متفاوت است. از  میلگردهای استیل معمولاً در شفت استیل لوله استفاده می‌شود.
هم‌چین در صنعت غذایی از آن به‌عنوان همزن در راستای تولید انواع روغن و تولید نفت و گاز و پتروشیمی استفاده می‌شود.

 

برندهای معتبر برای خرید میلگرد آلیاژی

از نمونه برندهای معتبر برای خرید میلگرد آلیاژی در ایران می‌توان به مجموعه گروه صنعتی کیان متال اشاره کرد. این مجموعه در جهت تأمین و تولید انواع میلگرد آلیاژی، میلگرد سنگ خورده و سایز دقیق فعالیت می‌کنند. تجربه آن‌ها برمی‌گردد به سه دهه سابقه در خصوص  تأمین و ساخت قطعات مهندسی درزمینهٔ  انواع آلیاژهای خاص و باکیفیت.
کیفیت قطعات  و محصولاتی که کیان متال تولید می‌کنند از خواص فیزکی و مکانیکی در سطح بالا و قابل‌توجهی قرار دارند. ازجمله کاربردهای محصولاتی که کیان متال تولید می‌کند می‌توان به استفاده در صنایع هوایی، پتروشیمی، نفت و گاز، صنایع شیمیایی، خودروسازی، توربین سازی و … اشاره کرد.

خرید میلگرد آلیاژی | برترین تولیدکننده میلگرد آلیاژی

شرکت فولاد آلیاژی ایران از دیگر تولیدکنندگان فولاد آلیاژی و میلگرد آلیاژی است که  تأسیس آن در سال 1378 در نزدیکی شهر یزد صورت گرفت و در  جاده کنارگذر یزد، کرمان، نرسیده به پایانه باربری، واقع‌شده است که ظرفیت این شرکت در تولید مقاطع فولادی و آلیاژی 550.000 تن در سال است. شرکت فولاد آلیاژی ایران علاوه بر تولید محصولات  ساختمان‌سازی در تولید محصولاتی دیگر  مثل  نفت و گاز، پتروشیمی نیروگاه‌ها، لوازم پزشکی و جراحی، صنایع خودروسازی، کشاورزی، صنایع معدنی و … را نیز تولید می‌کنند.

سفارش آنلاین خرید میلگرد آلیاژی

برای سفارش دادن و خرید میلگرد آلیاژی راهکاری مختلفی برای شما وجود دارد به‌عنوان‌مثال شما می‌توانید به  بازار آهن‌آلات شهری که در آن سکونت دارید مراجعه نمایید و به‌صورت حضوری اقدام به سفارش و خرید آن‌ها را کنید و یا اینکه به‌صورت اینترنتی و غیرحضوری اقدام به خرید میلگرد آلیاژی نمایید.
اما اگر بخواهیم راحت‌ترین و مقرون به‌صرفه‌ترین راهکار را مقابل شما قرار دهیم می‌توانیم  خرید اینترنتی آن‌ها را به شما پیشنهاد دهیم چراکه، آسان‌ترین راه برای شما خواهد بود، قیمت آهن در فروشگاه‌های اینترنتی به‌صورت رقابتی برای مشتریان است که می‌توانید  اکثر مقاطع فولادی را ازجمله میلگرد آلیاژی را از فروشگاه‌های اینترنتی باقیمتی بسیار  ارزان‌تر نسبت به قیمت بازار خریداری نمایید. پیشنهاد می‌کنیم برای خرید میلگرد آلیاژی ابتدا از قسمت استعلام قیمت، قیمت‌های ما را با دیگران مقایسه کنید و پس از دریافت مشاوره رایگان از مشاوران کیان متال اقدام به ثبت سفارش نمایید.