فروش میلگرد

فروش میلگرد

میلگرد ها از جمله رایج ترین محصولات خط نورد گرم هستند که کاربرد های گوناگونی در صنایع مختلف دارند. از جمله کاربرد های این محصول فولادی می توان به صنعت ساختمان سازی اشاره کرد. در واقع ایجاد ایمنی و استحکام در سازه های بتنی بر عهده میلگرد است. از آنجایی که مقاومت کششی بتن بسیار پایین می باشد ، از میلگرد برای تقویت این ویژگی استفاده می شود. به کارگیری میلگرد در ساخت سازه های بتنی از قرن ۱۸ میلادی رواج پیدا کرد. میلگرد ها دارای تنوع زیادی هستند و با توجه به المان های مختلف به دسته های گوناگونی تقسیم بندی می شوند. همچنین تهیه این محصول و خرید انواع میلگرد نیازمند توجه به نکاتی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. ما در این مطلب فروش میلگرد و عوامل تاثیر گذار بر آن را به طور کامل مورد بررسی قرار می دهیم.

فروش میلگرد

عوامل تاثیر گذار بر قیمت فروش میلگرد

همان طور که پیش تر نیز به آن اشاره نمودیم ، میلگردها مهمترین و اصلی ترین اجزای سازه ها هستند. در واقع استفاده از بتن و میلگرد به استحکام بیشتر بنا کمک می کند. قیمت میلگرد و کلیه مصالح مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی به شکل قابل توجهی در قیمت مسکن تاثیر گذار می باشد. در واقع یکی از عوامل افزایش قیمت مسکن و ملک ، افزایش قیمت محصولات فولادی از جمله میلگرد ، تیرآهن و سایر موارد مشابه است. از طرفی نیز مقاومت بالای بتن باعث شده تا کاربرد آن برای ساختمان سازی بسیار زیاد باشد و امکان حذف یا جایگزینی این مصالح به هیچ عنوان وجود ندارد. تا جایی که حتی قیمت بتن روی نرخ میلگرد و سایر مصالح تاثیر فراوانی می گذارد. همچنین عوامل مختلف دیگری نیز وجود دارند که بر نرخ فروش میلگرد تاثیر گذار می باشند. در واقع بازار های جهانی ، نرخ ارز ، ساخت و ساز ، شرایط بازار آهن آلات ، قیمت مواد اولیه و سایر محصولات فولادی تعیین کننده قیمت میلگرد و دیگر مقاطع فولادی هستند. با این تفاسیر قیمت میلگرد به شکل لحظه‌ ای نوسان دارد و با توجه به عوامل ذکر شده دچار کاهش یا افزایش قیمت می شود. این موضوع تا حد زیادی می تواند خرید انواع میلگرد از جمله میلگرد ساده ، میلگرد آجدار و میلگرد با سایز های گوناگون را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین علاوه بر اینکه قیمت میلگرد بر عوامل مختلفی تاثیر دارد ، المان های گوناگونی نیز بر قیمت میلگرد تاثیر گذار است.

نکاتی جهت خرید و فروش میلگرد

فولاد از جمله مواد اولیه ای می باشد که بیشترین میزان بازیافت را به خود اختصاص داده است. این موضوع باعث شده تا میلگرد های فولادی کم ترین اثر منفی زیست‌ محیطی را به خود اختصاص دهند و از آن به میزان بیشتری استفاده شود. همچنین در تولید میلگرد ها تلاش می شود تا محصولات نهایی از دوام و پایداری بالایی برخوردار باشند. این امر باعث شده کاربرد میلگرد به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند و تقاضا جهت خرید و فروش میلگرد بیشتر از سایر مقاطع باشد. پیشنهاد می‌ کنیم برای خرید میلگرد در مرحله اول کیفیت آن را در نظر بگیرید و سپس قیمت را در انتخاب خود دخیل کنید. چرا که برای اجرای پروژه های مختلف کیفیت میلگرد نسبت به قیمت از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد و عدم توجه به این موضوع می ‌تواند پروژه را با شکست مواجه کند. هنگام خرید میلگرد ابتدا به دقت مشخصات فنی آن را مطالعه نمایید و از شرایط و ضوابط ضمانت نامه میلگرد اطلاع حاصل کنید. همچنین به کارخانه سازنده میلگرد نیز دقت فراوانی داشته باشید ؛ چرا که کیفیت میلگرد تا حد زیادی به کارخانه سازنده مرتبط است. قطعا انتخاب درست میلگرد با توجه به این ویژگی ها به شما کمک می کند تا مناسب ترین میلگرد را برای مورد مصرف خود برگزینید. در صورتی که از اطلاعات کافی در زمینه میلگرد و مقاطع فولادی برخوردار نیستید می توانید از افراد زبده در این زمینه کمک بگیرید. این کار می تواند هزینه های جانبی شما را در بلند مدت کاهش دهد. از این رو شما عزیزان می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه صنعتی کیان متال در تماس باشید.

پیشنهاد می کنیم تا مطلب کاربردی ورق ST52 را نیز مطالعه نمایید.

راه های ارتباطی و ثبت سفارش محصول

مجموعه صنعتی کیان متال تولید کننده انواع ميلگرد ، شش پر ، چهار پهلو و فرم دار با دقت هزارم ، صدم و دهم ، فولاد های آلیاژی ، شافتینگ و… می باشد که می توانید محصولات و مقاطع فولادی مورد نظر خود را از این مجموعه تهیه نمایید. شما عزیزان می توانید جهت استعلام قیمت ، دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید. جهت دسترسی به راه های ارتباطی به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و از طریق شماره تلفن های درج شده در این صفحه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. همچنین با عضویت در شبکه‌های اجتماعی مجموعه صنعتی کیان متال از جمله صفحه اینستاگرام و واتساپ می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.