چرا کمترین قیمت مواد همیشه خوب نیست؟

چرا کمترین قیمت مواد همیشه خوب نیست؟

فرض کنید می خواهید ماشین بخرید. شما می توانید یک وسیله نقلیه با مسافت پیموده شده با قیمت 100 میلیون تومان بخرید یا می توانید یک وسیله نقلیه جدیدتر با مسافت پیموده شده کمتر با قیمت 200 میلیون تومان خریداری کنید.  بدیهی است که برای یک وسیله نقلیه زیباتر باید مبلغ اضافی بپردازید، اما وقتی نوبت به مهمترین چیز برای شما می رسد، باید گزینه های خود را بسنجید: وسیله نقلیه قابل اطمینان تر، یا قیمت کلی پایین تر که ممکن است به زودی دچار مشکل گردد و ضرر و زیان برای شما به همراه بیاورد.

این دقیقا مشابه مقایسه قیمت فلزات و خدمات با یکدیگر است. بسته به الزامات کیفی حیاتی پروژه شما، تامین موادی مانند فولاد ، مس یا برنز با کمترین هزینه می تواند هزینه کلی شما را بعدا افزایش دهد.  یافتن مواد اولیه با قیمت مناسب و یافتن کمترین قیمت مواد که نیازهای خاص شما را برآورده می کند، دو چیز بسیار متفاوت هستند.  بنابراین، این ما را به یک سوال مهم سوق می دهد…

علت افزایش و کاهش قیمت فلزات چیست؟

گاهی اوقات به نظر می رسد که هیچ قافیه یا دلیلی برای تغییر بازار در قیمت مواد و فلز وجود ندارد، اما به بیان ساده، این قانون عرضه و تقاضا است.  بیشتر این فلزات پایه، ستون فقرات تولید صنعتی و ساخت و ساز جهانی هستند که با تغییرات مداوم اقتصاد جهانی رو به افول می روند. نمودارهای قیمت همچنین می توانند تصمیمات و رفتار خریداران، معامله گران و سرمایه گذاران را مشخص کنند. از آنجایی که آنها معمولاً داده های مشابهی را مطالعه می کنند، تصمیمات آنها تحت تأثیر یکدیگر برای خرید و فروش می تواند تا حد زیادی بر قیمت ها تأثیر بگذارد.

در حالی که این قیمت‌ها به طور مکرر افزایش و کاهش پیدا می‌کنند، آنچه این قیمت‌های فلزی را تعیین می‌کند داستان متفاوتی است.

چه چیزی قیمت فلزات را تعیین می کند؟

قیمت مواد و کیفیت مواد معمولاً ارتباط نزدیکی با هم دارند. قیمت پایین فولاد معمولاً نشان دهنده کیفیت پایین تر و قیمت بالاتر فولاد نشان دهنده کیفیت بالاتر است.

استانداردهای ISO راه اصلی برای اطمینان از اینکه مواد شما دارای سطح تحمل کامل است و بارها و بارها تست های کیفیت را پشت سر می گذارد. برای دستیابی به این هدف، تولیدکنندگان باید زمان و منابع کارکنان را در فرآیند آزمایش و تأیید صرف کنند.

در گروه صنعتی کیان متال، اگر با موادی روبرو شویم که استانداردهای ISO را برآورده نمی‌کنند ، آن را از در خارج می‌کنیم. محصول بهتر وجایگزین مناسبی برای مشتری پیدا می کنیم که نیازهای خاص شما را برآورده کند. هنگامی که برنامه شما به ابعاد خاص و مقاومت و خواص منحصر به فردی نیاز دارد، تهیه مواد اولیه درجه یک و با کیفیت مناسب در اولین اولویت قرار دارد.

ما برای کمال تلاش می کنیم و تحویل فلزات را تا حد امکان به حالت قابل استفاده آنها در اولویت قرار می دهیم.  با فرآیندهای ارزش افزوده، می‌توانیم از اکثر مشکلات کیفیت اجتناب کنیم . به عنوان مثال، مشکلات خمیدگی و سوراخ کردن می تواند بر توانایی مشتری برای برآورده کردن نیاز های  پروژه خود تأثیر بگذارد، بنابراین ما در کیان متال تمام موارد را در نظر می گیریم.

توجه داشته باشید که اگر محصولات خود را از تامین‌کنندگان دیگری دریافت می‌کنید که باید قبل از استفاده از آن‌ها خدماتی بر روی آن ها صورت بگیرد ، می‌توانید مواد اولیه خود را برای پردازش نزد ما بیاورید. با این حال،این کار یک مرحله اضافی به فرآیند اضافه می کند. در نهایت پول و زمان بیشتری سرمایه گذاری خواهید کرد تا  آن فلزات با کیفیت پایین را به حالت قابل استفاده برسانیدبنابراین پیشنهاد می کنیم به طور مشتقیم از محصولات با کیفیت و با ضمانت کیان متال استفاده نمایید.

راه حل؟ از هدر دادن زمان و پول خودداری کنید و به جای ارزانترین، بهترین مواد را برای پروژه خود خریداری کنید.

تعادل مناسب را با گروه صنعتی کیان متال پیدا کنید

مهم نیست که برای چه کاربردی به فلزات باکیفیت نیاز دارید، به کیان متال اعتماد کنید تا محصولی با کیفیت و با ضمانت دریافت نمایید..  ما به شما کمک می کنیم تا تعادل کاملی بین بودجه و نیازهای پروژه منحصر به فرد خودتان پیدا کنید تا بتوانید برنامه های خود را بدون مشکل به نتیجه برسانی.

امروز با ما تماس بگیرید تا یک مشاوره رایگان در مورد مواد اولیه درجه یک که برای پروژه خود نیاز دارید دریافت کنید و از قیمت های لحظه ای مجموعه اطلاع پیدا کنید.